ویژگی های اساسی تلویزیون های Neo QLED 8K  

همانطور که میدانید سامسونگ طی سال های اخیر با ورود نسل جدید تلویزیون های Neo QLED، کیفیت تصویر تلویزیون را وارد مرحله ای جدید کرده است و همه ویژگی های این دسته از تلویزیون ها از سطح کنتراست تا کالیبراسیون و عمق تصویر را به خوبی بهبود بخشیده است.

تلویزیون های Neo QLED از ویژگی هایی برخوردارند که باعث شده تا واقعی ترین تصویر را نمایش دهند و در واقع کیفیت تصویر را وارد مرحله ای جدید کرده اند. استفاده از جدیدترین نسل Neaural Quantum processor 8K، ویژگی AI Upscaling و اپلیکیشن های جدید کالیبراسیون، تجربه دیداری متفاوتی را در اختیار شما قرار میدهد.

ویژگی های اساسی تلویزیون های Neo QLED 8K   ویژگی های اساسی تلویزیون های Neo QLED 8K

بیشتر بخوانید:جدیدترین نسل تلویزیون های Neo QLED سامسونگ چه ویژگی هایی دارند؟

ویژگی های نسل جدید تلویزیون های Neo QLED عبارتند از:

کنتراست مپ 14 بیت

پنل های جدید 2022 Neo QLED 8K از قابلیت جدید 14 bit contrast mapping برخوردارند. نتیجه این امر، یک صفحه جدید 8K است که قادر است تصویری با کنتراست بالاتر و جزئیات واضح تر را نمایش دهد. تلویزیون های جدید 2022 Neo QLED قادرند جزئیات را به خوبی بر روی صفحه، نمایش دهند.

تلویزیون سامسونگ قسطی

ویژگی Real Depth Enhancer

وقتی چشم بر روی یک سوژه، متمرکز است توجه ما را به سمت آن شی هدایت می کند. پردازنده 8K Neural Quantum تلویزیون Neo QLED 2022 سامسونگ از قابلیت مشابهی استفاده کرده است که همان Real Depth Enhancer است و کنتراست کلی را افزایش میدهد. در واقع Real Depth Enhancer چشم های بیننده را به صورت طبیعی به سمت شی هدایت می کند و این امکان را برای شی مورد نظر فراهم می کند تا جدا از پس زمینه به نظر برسد.

جدیدترین قیمت تلویزیون سامسونگ

کالیبراسیون هوشمند

اکنون بیننده تلویزیون سامسونگ می تواند از طریق منو یا اپلیکیشن اسمارت کالیبراسیون، صفحه را کالیبر کرده و یا بهینه سازی کند.

ویژگی های اساسی تلویزیون های Neo QLED 8K   ویژگی های اساسی تلویزیون های Neo QLED 8K

از طرفی Basic mode نیز در عرض 30 ثانیه، تصاویر کالیبره شده ای را ارائه می کند. در حالیکه Professional Mode هم کالیبراسیون و هم بهینه سازی را در عرض 5 تا 8 دقیقه انجام میدهد.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *