ورود نسل جدید یخچال فریزر سخنگوی درب فرانسوی سامسونگ

سامسونگ الکترونیک امروز اعلام کرد از نسل جدید یخچال فریزر سخنگوی درب فرانسوی رونمایی کرده است. رونمایی از این محصول جدید سامسونگ از ایالات متحده آمریکا آغاز شده و تا پایان سال جاری وارد سایر مناطق خواهد شد. این مدل از یخچال فریزرهای سامسونگ ابتدا در نمایشگاه بزرگ CES 2022 معرفی شد و در دو مدل 3 درب و 4 درب موجود است. سامسونگ در این محصول از لوازم خانگی سامسونگ از برخی از ویژگی های Family Hub نیز استفاده کرده است. ترکیب طراحی منحصر به فرد و جدیدترین تکنیک های سرد کردن مواد غذایی، یخچال فریزر سامسونگ را به یک گزینه منحصر به فرد تبدیل کرده است.

بیشتر بخوانید: راهنمای خرید تلویزیون سامسونگ

تکنولوژی SpaceMax به کار رفته در یخچال فریزر سامسونگ، به شما اطمینان میدهد که می توانید انواع مواد غذایی را به مدت طولانی در یخچال فریزر سامسونگ نگهداری کنید بدون آنکه تغییری در طعم اصلی آنها ایجاد شود.

ورود نسل جدید یخچال فریزر سخنگوی درب فرانسوی سامسونگ ورود نسل جدید یخچال فریزر سخنگوی درب فرانسوی سامسونگ

طراحی یخچال فریزر سخنگوی درب فرانسوی سامسونگ به گونه ای صورت گرفته که می توانید سبک دلخواهتان را در محیط آشپزخانه اجرا کنید. پنل های قابل تعویض، درب های فلت و دستگیره های متفاوت، امکان بهره گیری از یک سبک مدرن را به راحتی فراهم کرده است.

از طرفی وقتی آن را در بین کابینت ها جای میدهید نیز زیبایی و ظرافت طراحی اش را از دست نمیدهد. تلفیق محفظه یخ و آب نیز بر سادگی و ظرافت طراحی یخچال فریزر سامسونگ دلالت می کند.

سامسونگ در یخچال فریزر سخنگوی درب فرانسوی از جدیدترین تکنولوژی های سرد سازی و ذخیره مواد غذایی استفاده کرده است. این ویژگی ها، آب تصفیه شده را در اختیار شما قرار میدهند از طرفی می توانید تنظیمات سیستم سرمایش را تغییر دهید.

از طرفی Beverage Center نیز امکان دسترسی آسان و سریع به آب سرد و تازه با طعم گوارا برای شما فراهم می کند.

ورود نسل جدید یخچال فریزر سخنگوی درب فرانسوی سامسونگ ورود نسل جدید یخچال فریزر سخنگوی درب فرانسوی سامسونگ

این مخزن آب وقتی که به همراه Autofill Pitcher در داخل یخچال فریزر قرار میگیرد با آب تصفیه شده پر میشود.

از طرفی یخ ساز دوگانه خودکار نیز می تواند قطعات یخ را در اندازه های مختلف تولید کند و نوشیدنی های شما را با سرعت بیشتری خنک می کند. این دستگاه می تواند هر روز 2.4 کیلو گرم یخ تولید کند که دو برابر بیشتر از یخ سازهای دیگر است.

ویژگی FlexZone نیز مواد غذایی را تحت شرایط بهینه نگهداری می کند تا طعم تازه آنها حفظ شود. از طرفی تنظیمات مختلف دما به شما امکان آن را میدهد تا محفظه های مجزا را برای نوشیدنی ها و یا گوشت و سایر مواد غذایی تعیین کنید و دمای هر قسمت نیز به صورت مجزا تنظیم شود.

مدل 4 درب دارای ظرفیت 29 فوت و مدل 3 درب نیز دارای ظرفیت 30 فوت است. از طرفی باکس مخصوص سبزیجات نیز فضای کافی را برای نگهداری سبزیحات و میوه جات فراهم کرده است.

همچنین کشوهای اختصاصی برای ذخیره کردن گوشت و مرغ و ماهی در نظر گرفته شده است. از طرفی علاوه بر اشتراک گذاری عکس و پیام ها، می توانید به موسیقی مورد علاقه تان نیز گوش کنید و حتی از راه دور نیز فضای داخل یخچال را ارزیابی کنید.

  • یخچال فریزر قسطی سامسونگ

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *