همه چیز درباره  گلکسی S21 FE  

گوشی سامسونگ گلکسی S21 FE به عنوان جدیدترین گوشی سامسونگ، توانسته است پردازنده ای بی نظیر را وارد دنیای اندروید کند. گوشی جدید سامسونگ، پیشرفت های جدیدی را به دنیای کهکشانی ها ارائه کرده است. در واقع دلیل اصلی برای طراحی مدل های Fan Edition، ارائه مجموعه ای از ویژگی های سخت افزاری و نرم افزاری مدرن با قیمت پایین تر است. هر چند قیمت گلکسی S20 FE در زمان رونمایی پایین نبود اما این قیمت برای مدل 4G به مقدار معقول و قابل قبولی کاهش یافته بود.

اما گوشی جدید S21 FE تنها در مدل 5G عرضه شده است و این بدان معناست که سرعت اتصال شما به شبکه قدرتمند 5G، قابل توجه خواهد بود.

همه چیز درباره  گلکسی S21 FE  

گلکسی S21 FE از یک قیمت مناسب برای گوشی سامسونگ برخوردار شده است. صفحه نمایش OLED این گوشی سامسونگ با رفرش ریت بالای LTOP، اسنپدراگون 888 SoC، فست شارژ، اسپیکرهای استریو و سیستم دوربین پیشرفته متشکل از دوربین تله فوتوی 3X به عنوان برترین ویژگی های گوشی جدید سامسونگ تلقی می شوند.

این بدان معناست که S21 FE، یکی از بهترین اعضای سری S21 سامسونگ خواهد بود. به هر حال با توجه به آنکه تاریخ رونمایی از گلکسی S21 FE، ژانویه سال جاری بوده است این تاریخ به رونمایی از سری جدید گلکسی S22 نیز نزدیک است. بنابراین قاعدتا گلکسی S21 FE با اعضای سری جدید S22 مقایسه خواهد شد.

البته اندازه گلکسی S21، کوچکتر است و قیمت آن نیز حدود 120 یورو کمتر از Fan Edition است و در عین حال قیمت S21 پلاس نیز تا حدودی با S21 FE برابری می کند.

شاید یکی دیگر از مهمترین نکاتی که گوشی های سری S22 و S21 FE را از همدیگر متمایز می کند به قیمت بالاتر S22 مربوط می شود زیرا در غیر این صورت، انتخاب برای مشتریان دشوار خواهد شد.

اما تفاوت هایی میان S21 FE و همتای آن وجود دارد. برای مثال مدل مجهز به اسنپدراگون 888 به عنوان یک مدل مناسب برای تمام کاربرانی تلقی می شود که به دنبال دستگاه سامسونگ مجهز به اسنپدراکون هستند.

از طرفی زوم اپتیکال 3X به عنوان جایگزین بهتری در مقایسه با زوم دیجیتال S21 محسوب می شود.به علاوه، سامسونگ وعده داده است که ارتقای قابل توجهی در پردازش عکس ها ایجاد کرده است. البته تصور می شود که 750 یورو، قیمت پایینی برای S21 FE نباشد اما با این حال در مقایسه با بسیاری از گوشی های سامسونگ، ارزان تر است.

قیمت گلکسی S21 FE

گلکسی S21 FE قسطی

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *