شرکت سیتی نت

تاریخچه شرکت سیتی نت

عنوان های سیتی نت با توجه به سابقه این شرکت بسیار متعدد و پیشرفته بوده که برای موارد مختلف کاربرد دارد.  شرکت سیتی نت امروزه به عنوان یک شرکت رسمی ثبت شده است و فعالیت خود را در مرکز شهر تهران انجام می دهد و به طور کلی می ‌توان گفت یکی از مهمترین عنوان ها و فعالیت های سیتی نت به صورت تخصصی در زمینه تولید نرم افزارهای تحت وب و طراحی سایت فروش بلیط در حوزه گردشگری می باشد.

معرفی شرکت سیتی نت

قبل از معرفی عنوان های سیتی نت لازم است بدانید این شرکت از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را در حوزه وب آغاز کرده است یکی از شرکت های به ثبت رسیده در تهران می باشد که در حال حاضر به صورت رسمی به فعالیت می پردازد. این شرکت بیش از ۱۰ متخصص تحصیل کرده و جوان در دفتر خود که در مرکز شهر تهران واقع است داشته که این متخصصین در این دفتر به فعالیت پرداخته و عضو سازمان نظام صنفی رایانه‌ای و شورای عالی کشور نیز هستند. مهم ترین ویژگی عنوان های سیتی نت این است که متخصصان این شرکت همواره سعی کرده اند محصولات این شرکت با قدرتمند ترین زبان های برنامه نویسی و روش های نوین در مهندسی نرم افزار به روز شود. با این وجود طبیعتاً ارائه خدمات با کیفیت و پشتیبانی دقیق و به موقع مهمترین دلیل استقبال مشتریان از خدمات و محصولات این شرکت می باشد زیرا در هر حالی مشتریان از عنوان های سیتی نت رضایت کامل دارند.

 

مهمترین عنوان های سیتی نت

به صورت تخصصی اگر بخواهیم فعالیت ها و عنوان های سیتی نت را مورد بررسی قرار دهیم باید بگوییم فعالیت ها و عنوان های سیتی نت بیشتر تولید نرم افزارهای تحت وب و طراحی سایت آژانس هواپیمایی در حوزه گردشگری بوده است که آژانس های هواپیمایی مختلف می توانند از آن استفاده کنند. مثلاً یکی از این فعالیت ها شامل رزرواسیون آنلاین پرواز داخلی و خارجی با قابلیت مشاهده خصوصیات پرواز ها و قیمت آنها یا تاریخ پرواز، رزرو هتل داخلی و خارجی با قابلیت مشاهده کردن تمامی اطلاعات هتل شامل امکانات، قیمت، انتخاب تعداد اتاق و تاریخ اقامت، ارائه بیمه مسافرتی معتبر و غیره می باشد. همچنین با استفاده از لیبل سیتی نت میتوان اقدام به خرید و پرداخت لحظه ای بلیط با لوگو و سربرگ نمود. با این حال یکی از مهمترین دستاوردهای عنوان های سیتی نت در سال ۱۳۸۷ ارائه اولین برنامه ایرانی برای وب سرویس هواپیمایی ماهان و همچنین به سرویس آمادئوس بوده است. از طرفی با توجه به محبوبیت نرم افزارهای تولید شده توسط این شرکت روز به روز نرم افزار های جدید تری توسط متخصصین سیتی نت روانه بازار شده است. به طوری که در حال حاضر می‌توان دسته بندی این نرم افزار ها را به صورت طراحی سایت مسافرتی، وب سرویس پرواز و وب سرویس بیمه تقسیم بندی نمود.

طراحی سایت آژانس مسافرتی توسط سیتی نت

همانطور که گفته شد یکی از مهمترین عنوان های سیتی نت طراحی سایت آژانس مسافرتی می باشد. دقت داشته باشید این تخصص که توسط افراد با تجربه در  شرکت صورت می‌ گیرد ثبت نام نرم افزار پرواز به آژانس های هواپیمایی و دیگر شرکت های خدمات مسافرتی و گردشگری ارائه می شود که به طور حتم استفاده از آن برای این شرکت ها همراه با مزایای زیادی خواهد بود. با این حال می توان گفت شرکت سیتی نت که در زمینه طراحی و پیاده سازی نرم افزارهای تخصصی برای آژانس های هواپیمایی فعالیت دارد، امروزه مفتخر است که با بیش از ۶۰۰ آژانس مسافرتی در زمینه این نرم افزار همکاری داشته باشد. حال لازم است بدانید نحوه طراحی سایت آژانس مسافرتی برای آژانس های هواپیمایی به گونه ‌ای بوده که کارشناس تیم گرافیک شرکت سیتی نت ابتدا با توجه به سلیقه مشتری یک طرح گرافیکی اختصاصی برای طراحی سایت توریستی و گردشگری بارگذاری کرده که با این وجود مشتری می تواند آنچه را در ذهن داشته به راحتی بر روی یک دامنه اینترنتی و در ابعاد واقعی ببیند. در مرحله بعد کارشناس بخش پشتیبانی اقدام به بررسی پروژه کرده و در صورت نیاز به ویرایش هر بخش، این کارشناسان اقدام به ویرایش برنامه کرده تا در انتها طرح مورد نظر دقیقا مطابق با سلیقه سفارش دهنده باشد.

 

وب سرویس پروازهای داخلی و خارجی توسط سیتی نت

یکی دیگر از عنوان های سیتی نت و فعالیت های انجام شده توسط متخصصین این شرکت،نرم افزار ویژه آژانس های هواپیمایی و شرکت‌ های رزرواسیون خدمات گردشگری بوده که وب سرویس پروازهای داخلی و خارجی می باشد. دقت داشته باشید توسط این سرویس در شرکت ‌های هواپیمایی اقدام به ارائه خدمات آنلاین و فروش لحظه‌ای پروازهای داخلی و خارجی می نمایند. همچنین امکان نمایش و خرید پروازهای سیستمی ایرلاین‌های داخلی، گزارش فروش بلیط، فهرست تراکنش ها، درخواست استرداد پروازهای چارتر، استرداد آنلاین پروازهای کیش ایر، پروازهای چارتر کنندگان منتخب سیستم وب سرویس سپهر، پروازهای چارتر سیستم مقیم و پروازهای چارتری سیستم راویس نیز به نمایش گذاشته می شود. با این حال در این نرم افزار امروزه تعداد زیادی آژانس و شرکت گردشگری امکان ارائه فروش لحظه ای پرواز و هتل را در سراسر جهان دارند به طوری که می توان با استفاده از این وب سرویس به صورت آنی به بیش از ۴۵۰ هزار هتل و ارائه خدمات در بیش از ۳۰ هزار شهر دنیا دسترسی داشت. همچنین با توجه به اینکه در این وب سرویس قیمتها به صورت رقابتی است بطور حتم نرخ آن به صورتی بوده که در پایین ترین حد خود ارائه می شود و از طرفی لازم است بدانید امکان ارائه اطلاعات در فرمت های استاندارد وجود دارد.

وب سرویس هتل سیتی نت

وب سرویس هتل همانطور که گفته شد از دیگر عنوان های سیتی نت بوده که در حال حاضر امکان رزرو هتل به صورت آنلاین را برای افراد مهیا نموده است. در این شرکت علاوه بر امکان رزرو هتل های داخلی رزرو هتل خارجی نیز وجود دارد و همچنین می‌توان به صورت آنلاین اقدام به استرداد هتل خارجی نیز نمود. لازم است بدانید به اندازه پرواز فروش آنلاین هتل وجود نداشته زیرا این زیرساخت تازه شروع شده است و تعداد هتل هایی که فروش آنلاین دارند خیلی پایین می باشد. اما با این حال مشاهده می‌ شود در صنعت گردشگری حدود ۲۰ درصد هتل های ایران در حال حاضر به صورت آنلاین به فروش می رسد. البته این در حالی است که امروز تمامی هتل های خارجی فروش آنلاین دارند و کار را برای مشتریان آسان نموده است.

 

فرهنگ کاری شرکت سیتی نت

با وجود عنوان های سیتی نت که بسیار مهم  و حیاتی است مشاهده می شود از نیرو های متخصص، جوان و تحصیلکرده در این شرکت استفاده شده و همچنین پروژه‌ های بسیار بزرگی در سال‌های اخیر توسط این شرکت اجرا شده است. در شرکت سیتی نت فضای کاری به گونه ای بوده که آرام و دوستانه است و همکاران سعی می کنند تا دارای روحیه بالا بوده و کارهای گروهی را به بهترین نحو ممکن انجام دهند. در این شرکت مسئولیت ها و وظایف به صورت جداگانه برای افراد مشخص شده است و به طور کلی می توان گفت مهمترین هدف مشترک افراد در این شرکت، استفاده از ابزارهای کاربردی و متد های جدید و به روز می باشد.

مزایای همکاری با شرکت سیتی نت

با وجود پروژه های بسیار بزرگ که در زمره عنوان های سیتی نت قرار دارند، به طور حتم همکاری با این شرکت می‌تواند برای آژانسهای هواپیمایی و دیگر شرکت‌های خدماتی حائز اهمیت باشد. به طوری که برنامه نویسان در این شرکت همواره به دنبال رشد و پیشرفت در کار و دانش خود هستند و شرکت سیتی نت از گذشته تا کنون همواره حامی اصلی پیشرفت پرسنل بوده به طوری که این راه را رسالت خود می داند. با این وجود می‌توان گفت یکی از مهمترین اولویت‌های سیاست این شرکت تحصیل و کسب دانش های جدید در حوزه برنامه نویسی و مهندسی نرم افزار می باشد. از طرفی دقت داشته باشید با وجود اینکه در این شرکت کارها به صورت گروهی صورت می پذیرد به طور حتم تجربیات پرسنل به یکدیگر منتقل شده و تجربه کاری با ارزشی نصیب پرسنل می شود. علاوه بر این موارد از دیگر مزایای همکاری با این شرکت می توان به بیمه تامین اجتماعی از بدو ورود، بیمه تکمیلی اختیاری، ساعت کاری شناور، وام قرض‌الحسنه برای پرسنل، برگزاری جشن تولد، تعطیلی پنجشنبه ها، حقوق، عیدی، سنوات و غیره اشاره نمود.

برگرفته از وب سایت شرکت سیتی نت https://citynet.ir/

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *