جدیدترین نسل تلویزیون های Neo QLED سامسونگ چه ویژگی هایی دارند؟ 

سامسونگ قصد دارد جدیدترین نسل تلویزیون های Neo QLED 8K و 4K را معرفی کند که پیش فروش آنها نیز از 16 مارس تا 5 آپریل صورت خواهد گرفت.

این مجموعه از تلویزیون های سامسونگ که برنده جوایز مختلف شده است پیشرفتی بی نظیر را در زمینه کیفیت و عملکرد تلویزیون سامسونگ به نمایش گذاشته است.

تلویزیون های Neo QLED سامسونگ با مدل های پیشرفته ای نظیر QN900B آغاز می شوند و از شش سری تشکیل شده اند که اندازه های آنها از 43 تا 85 اینچ متغیر است و شامل مدل های زیر می باشند:

تلویزیون های Neo QLED 8K

تلویزیون QN900B: در اندازه ها 65، 75 و 85 اینچ موجود است

تلویزیون QN800B: در اندازه های 65، 75 و 85 اینچ موجود است

تلویزیون QN700B: در اندازه های 55، 65 و 75 اینچ موجود است

تلویزیون های 4K Neo QLED

تلویزیون QN95B: در اندازه های 55، 65،75 و 85 اینچ موجود است

تلویزیون QN90B: در اندازه های 43، 50، 55، 65، 75 و 85 اینچ موجود است

تلویزیون QN85B: در اندازه های 55، 65، 75 و 85 اینچ موجود است

جدیدترین نسل تلویزیون های Neo QLED سامسونگ چه ویژگی هایی دارند؟  جدیدترین نسل تلویزیون های Neo QLED سامسونگ چه ویژگی هایی دارند؟

کیفیت تصویر متفاوت

تلیویزیون های Neo QLED سامسونگ از ویژگی های پیشرفته و هیجان انگیز متعددی برخوردار شده اند. منبع نور Quantum Mini Led با افزودن 14-bit HDR Mapping، پیشرفت فوق العاده ای داشته است و از طرفی قابلیت کنترل Shape Adaptive Light نیز به تکنولوژی کوانتوم ماتریکس افزوده شده است و این امکان را برای بینندگان فراهم کرده است تا جزئیات تصاویر را با دقت بیشتری مشاهده کنند.

صدای شگفت انگیز

سامسونگ در تلویزیون های Neo QLED از اسپیکرهای چند جانبه استفاده کرده که برای اولین بار از تکنولوژی Dolby Atoms پشتیبانی می کنند تا تجربه ای سینماتک را در اختیار شما قرار دهند. این تلویزیون های جدید سامسونگ علاوه بر جهش بزرگ در کیفیت صدا، از تکنولوژی OTS نیز برخوردار شده اند که صدا را متناسب با صحنه های در حال پخش، هدایت می کند.

فراتر از یک تلویزیون

سری جدید تلویزیون های سامسونگ، سطح جدیدی از شخصی سازی ویژگی های تلویزیون را فراهم کرده است. کاربران این دسته از تلویزیون های سامسونگ، علاوه بر آنکه کنترل خانوه هوشمند را در اختیار دارند می توانند از طریق اسمارت هاب به دستگاههای هوشمند اطراف نیز متصل شوند.

سامسونگ گیمینگ هاب نیز از یک رابط کاربری اختصاصی برای گیمینگ برخوردار شده است که امکان دسترسی و کنترل ساده تر را فراهم کرده است.

  • قیمت تلویزیون QLED سامسونگ
  • تلویزیون سامسونگ قسطی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *