تلویزیون QLED 2022 سامسونگ دقیق ترین تلویزیون برای نمایش رنگ

سامسونگ الکترونیک امروز اعلام کرد که تلویزیون QLED 2022 و Lifestyle از تاییدیه بین المللی محافظت از چشم و نمایش دقیق رنگ ها برخوردار شده اند. این تلویزیون ها در نمایشگاه بزرگ CES 2022 معرفی شده اند.

تلویزیون سامسونگ Lifestyle 2022 ، تاییدیه Eye Care را از مرکز VDE آلمان دریافت کرده است. این موسسه، بزرگترین مرکز عملی_تکنولوژی در جهان است که بیش از 36000 عضو دارد. این تاییدیه برای مدل هایی از تلویزیون های سامسونگ مانند The Frame، The Serif و Sero نیز ارائه شده است.

تلویزیون QLED 2022 سامسونگ دقیق ترین تلویزیون برای نمایش رنگ تلویزیون QLED 2022

این تلویزیون های سامسونگ از نظر قابلیت های مختلف مانند میزان ایمنی دستگاه، راحتی چشم، یکدست بودن تصویر و نمایش رنگ ها مورد ارزیابی قرار گرفته اند.

تلویزیون های 2022 سامسونگ با ویژگی های جدید

تلویزیون جدید Lifestyle نیز از لحاظ کاهش میزان نور آبی ساطع شده مورد ارزیابی قرار گرفته است. از طرفی تلویزیون Lifestyle 2022 سامسونگ از استانداردهای IEC برای عدم لرزش صفحه نیز برخوردرا شده است. لرزش صفحه می تواند باعث آسیب رساندن به بینایی یا سردرد بیننده شود.

همچنین تلویزیون های 2022 سامسونگ، کیفیت تصویر یکدستی را نمایش میدهند و رنگ ها نیز کاملا یکدست به نظر میرسند که هر دوی این ویژگی ها در راحتی چشم در حین تماشای برنامه ها تاثیرگذارند.

تلویزیون QLED 2022 سامسونگ دقیق ترین تلویزیون برای نمایش رنگ تلویزیون QLED 2022

همچنین تلویزیون Lifestyle سامسونگ 2022، از نظر میزان اتساع امواج خیره کننده نیز مورد ارزیابی قرار گرفته است و تاییدیه لازم را از بزرگترین کمپانی فعال در این زمینه دریافت کرده است. مدل های جدید تلویزیون های 2022 سامسونگ از صفحه نمایش جدید مات برخوردار شده اند که ضد انعکاس نور است و حتی اثر انگشت نیز بر روی صفحه باقی نمی ماند تا به این طریق بهترین کیفیت تصویر ممکن را نمایش دهد.

ویژگی Reflected Glare نشان میدهد که آیا موارد نمایش داده شده در صفحه تلویزیون سامسونگ حتی زمانی که نور از محیط بیرون بر روی صفحه منعکس می شود قابل مشاهده هستند یا خیر.

ویژگی Discomfort Glare نیز نشان میدهد که آیا صفحه نمایش تلویزیون، بیش از حد روشن است یا خیر

ویژگی Disability Glare مشخص می کند که آیا زمانی که در محیطی تاریک مشغول تماشای تلویزیون هستید صفحه تلویزیون، بیش از حد استاندارد، روشن است یا خیر

همچنین تلویزیون های QLED 2022 سامسونگ، اولین تاییدیه معتبر در زمینه دقت در نمایش رنگ ها را از شرکت پنتون دریافت کرده اند. مدل هایی که این تاییدیه را دریافت کرده اند شامل 20 مدل کاملا جدید مانند تلویزیون های QLED 4K و 8K هستند.

قیمت تلویزیون سامسونگ

تلویزیون سامسونگ قسطی

یک دیدگاه ثبت کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *